PENTI PUNČOŠKY

Prázdniny jsou v plném proudu, ale co se počasí týče, ještě minulý týden to vypadalo na podzim.. A protože jsem se nechtěla vzdát sukně, vytáhla jsem svoje punčošky od Penti.  

 
Pokud jste se s tímto názvem setkali poprvé, je to značka punčocháčů a spodního prádla, nejvíce populární dámská značka v Turecku. V nabídce naleznete jemné punčochy, funkční, samodržící, podvazkové, podkolenky, matné, lesklé, vzorované... Vybere si zkrátka každý! Kromě punčoch pro slečny/dámy, nabízí Penti i punčošky pro ty nejmenší.. 
PUNČOCHÁČE STIL se vzorkem, bavlněným klínkem a zesílenou špičkou. 
PUNČOCHÁČE STOP 15 nepáratelné, matné s průhlednou špičkou a sedem, plochým švem a bavlněným klínkem.
 


PENTI PUNČOŠKY SI ZAMILUJE KAŽDÝ!
Nosím je velmi ráda, nejen že doladí váš outfit, navíc i zahřejí když není zrovna nejtepleji. Jsou jemné a na nohách velmi příjemné, žádné viditelné mezery mezi vlákny jako je tomu u jiných silonek. Jsou elastické ale pevné, krásně se přizpůsobí vaší postavě. Můžete je bez problému vyprat.

Máte už nějaké punčošky od Penti i Vy? Nyní máte možnost jedny získat! A to punčošky s puntíkem ve velikosti S. Doporučuji pro slečny menší než 160 cm. :)

Co pro výhru udělat?

• Soutěž je samozřejmě pro pravidelné čtenářky! Takže do konečného losování budou zařazeni jen ti, kteří odebírají můj blog. (Dole "pravidelní čtenáři")

• Sledujte Penti na Instagramu a Facebookové stránce
• Do komentářů mi napište jaké punčošky vás z e-shopu nejvíce zaujaly, dáváte přednost klasice, nebo naopak rádi vynikáte barvami, nebo vzory? Připište i email a jména pod jakými sledujete výše uvedené sociální sítě a můj blog.

Prodlužuji průběh soutěže o další týden, tedy do neděle 14. 8.. následující den zveřejním výherkyni, která dostane puntíkaté silonky ve velikosti S!

A to není vše. Všem zúčastněným pošlu na email slevový kód s 20% slevou na sortiment Penti, mimo probíhající akce 1+1 zdarma!
Na závěr děkuji Penti za spolupráci, úžasnou komunikaci a možnost uspořádání této soutěže! 

Hodně štěstí všem zúčastněným!

S láskou, Teri ♥

2 komentáře

 1. Díky moc za tip na úžasnou stránku! <3 Hned si jdu jejich e-shop pečlivě projít :D:)
  Jinak ráda bych se zúčastnila, avšak Sko by pro mě bylo nejspíše malé, tak nechám šanci pro další čtenářky :)

  Jinak krásný fotky :)

  EVERYTHIN KATE

  OdpovědětVymazat
 2. Nejvíce mě zaujaly tyto! <3 https://www.pentishop.cz/puncochace-penti-nostalji/
  GFC: ZdeňkaM
  Instagram: denikaabomination
  FB: Zdeňka Martináková
  zdenkamartinakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Jsem vděčná za tvůj čas, který mému blogu věnuješ čtením tohoto článku. Zastav se tu ještě na chvíli a zanech komentář, nebo mrkni na některý z dalších článků. ♥