NEW IN COSMETICS | OCTOBER

Krásný den všem!
Říjen je u konce, a jelikož v tomto měsíci slavím svátek, nashromáždilo se u mě pár kosmetických produktů, se kterými se s vámi chci podělit. Pojďte se tedy podívat, co je nového.

Na vybrané produkty budu v nejbližší době dělat recenzi, takže pokud vás něco zaujme, sledujte můj blog ať vám nic neunikne! :)


TÓNOVACÍ DENNÍ KRÉM od AVONUhydratuje a dokonale sjednocuje tón pleti
navrací přirozeně rozjasněný vzhled pleti
okamžitě redukuje viditelnost nedokonalostí pleti
přizpůsobí se každému tónu pleti
  cena: 99 Kč

DESIGNBLOK PRAHA 2015

Designblok, největší středoevropská akce svého druhu, která na více než šedesáti místech v Praze představuje tvorbu vystavovatelů z Česka i zahraničí! Jedná se o výběrovou mezinárodní přehlídku současného designu nábytku, bytových doplňků, svítidel, průmyslového designu, módy a šperků. Hlavním námětem sedmnáctého ročníku Designbloku se stala svoboda.

Probíhá od 22. do 27. října. Takže pokud jste se tam ještě nepodívali, rozhodně si to nenechte ujít. Poprvé po deseti letech mají návštěvníci možnost zhlédnout podstatnou část Designbloku na jednom místě, a to v prostorách Výstaviště Praha Holešovice, které jsme společně s mou třídou navštívili ve čtvrtek 22. října. V prostorách jsme strávili asi 2 hodiny. Tady je ukázka toho, na co se tam můžete podívat.
 

WONDER'FULL WAKE ME UP MASCARA

Ahoj všichni!
Dnes jsem tu s menší recenzí a to, jak jste si už všimli v názvu, s řasenkou WAKE ME UP od RIMMEL LONDON. Ano, i mě už tohle okurkové "šílenství" dostihlo. Četla jsem spoustu jak pozitivních, tak i negativních recenzích.. Pojďte se tedy podívat, jak obstála u mě.


KOUZLENÍ V HRNÍČKU / MUG CAKES

Krásný večer, dámy!
Jak už jste se nejspíš dozvěděly z názvu, dnes se s vámi podělím o pár receptů na hrnkové "dortíky".

Objevila jsem je teprve před dvěma lety a hned jsem si je zamilovala. Vlastně jsou pro mě jakousi spásou. Stačí 10 min. na připravení výborného "dortíku", který hravě zmákne uspokojit vaši touhu po sladkém. 


ANOTHER AUTUMN WEEKEND ☺

Ahoj všichni!
Jelikož bylo o víkendu krásně, rozhodly jsme se s mou sestrou vyrazit ven na procházku se psem. Samozřejmě jsem sebou vzala foťák. Vlastně ho sebou tahám skoro všude, protože nikdy nevíte, kdy se vám naskytne nějaká příležitost vyfotit něco neobvyklého, nebo jen nějakou hezkou fotku pro uchování vzpomínek. 
 
LAUGHT ALL THE TIME

WEEKLY PHOTO DIARY

Ahoj všichni!
Dnes jsem tu, po delší době, s novým článkem. I když jsem přes týden žádný nenapsala, snažila jsem se aspoň něco nafotit.. Vidím to tak, že budu aktivnější spíše o víkendech, kdy mám více času. Snad se to časem zlepší a bude ho více i přes týden. Tady jsou fotky za poslední dva týdny.