KOUZLO DOLNÍ MORAVY ANEB IDEÁLNÍ MÍSTO NEJEN PRO RODINY

Cestování. Kdo by ho nemiloval... Každý z nás rád objevuje nová místa, ale ne každý má peníze na to, aby mohl poznat vše, co by poznat chtěl. Za skvělými zážitky přitom nemusíte jezdit daleko.


JAK MOHU NÁKUPY PŘES INTERNET UŠETŘIT PENÍZE?

Jako holka z vesnice nemám příliš často možnost navštěvovat mé oblíbené obchody s oblečením. Co se týče kosmetiky, donedávna jsem byla odkázána na nákup v drogeriích. Tím samozřejmě neříkám, že jsou produkty z drogérií špatné, to vůbec ne. Ale jako beauty nadšenec mám samozřejmě chuť vyzkoušet i kosmetiku jiných, pro mě nedostupných, značek.  


JAK POKRAČUJÍ MÉ ZAČÁTKY S LÍČENÍM?

Před nějakou dobou jsem zveřejnila článek s prvními pokusy o líčení... Od té chvíle jsem nepřestala zkoušet a cítím se stále jistější a jistější. Stále ještě hledám typy a druhy líčení, které padnou mému tvaru oka. Co se týče barev, na výběr moc nemám. Zatím jsem si koupila pouze dvě paletky, které jsou složeny z podobných barev, jako je hnědá, zlatá, růžová. Momentálně se tedy učím s Barely There paletkou od Models Own a Cocoa Blend paletkou od Zoevy, po té sahám častěji, protože jsou stíny sytější a líp se mi s nimi pracuje.


LA ROCHE-POSAY ANEB JAK BOJUJI S AKNÉ

Dnešní článek bych chtěla věnovat malému pomocníkovy značky La Roche-Posay. Konkrétně se jedná o Effaclar Duo + což je hloubková korekční péče proti nedokonalostem pleti.


MANUFAKTURA | LIMITOVANÁ EDICE SEDMIKRÁSKA

Co nevidět je tu jaro, a abychom si čekání na něj trochu zpříjemnili, představím vám dnes novinku od Manufaktury v podobě jarně-letní edice. Hned na začátku zmiňuji, že pokud vás produkty, nebo alespoň některý z nich, zaujmou, můžete si pro ně skočit do nejbližší prodejny, protože jsou od dnešního dne v prodeji!

Co tedy celá limitovaná edice obsahuje a co mě nejvíce zaujalo?


 OSVĚŽUJÍCÍ BYLINNÝ SIRUP 
se sedmikráskou, mateřídouškou a citrónovou trávou