VOŇAVÝ EVENT S YVES ROCHER

Venku to sice na jaro nevypadá, ale ty šílený mrazy už, doufejme, končí.  A proto vám dnes přináším trochu barev z nádherného eventu s Yves rocher.

Aneb jak jsme vítali jaro.

Akce se konala v nádherných prostorech kavárny Spižírna 1902, provoněné květinami a limitovanými edicemi oblíbených parfémů OUI A L´AMOUR a COMME UNE EVIDENCE. Součástí byl květinový workshop pod vedením holek z Provoní, během něhož jsme vytvořily svůj vlastní flowerbox. Samozřejmě byl jeho součástí i parfémek a výsledek?...


Dobrá floristka by ze mě asi nebyla, ale neskutečně mě to bavilo! Bylo to krásné a uklidňující, zároveň taky vzrušující a napínavé.

Profil Provoní už nějaký ten pátek sleduju na Instagramu. Jejich práci miluju, obdivuju a kdybych bydlela v Praze, pro jejich květiny si chodím každý týden. Asi si dokážete představit moje nadšení, když jsem zjistila že to budou právě ony, kdo nás květinovým workshopem provede... No co vám budu povídat, jsou to holky šikovný! :-) 

Celou akci dokumentoval fotograf Ilja Hubálek a tak mám na památku i pár fotek s mou maličkostí.
Z akce jsem si, kromě květinového boxu, odnesla i dvě krásky v limitovaném květinovém kabátku.  Přiznám se, že jsem jejich vůni doposud neznala, ale obě mě nadchly. Voní božsky, fakt! A navíc i božsky vypadají. Ty něžné květinové motivy v jemných tónech mě baví! :-)

V neposlední řadě jsem si z akce odnesla i úsměv na tváři, skvělou náladu, krásné vzpomínky a  nezbývá mi říct nic jiného, než děkuji, že jsem mohla být součástí.


  ... a taky doufat, že jaro, které jsme vítali, opravdu brzy přijde.  ♥
9 komentářů

 1. Vůně vypadají skvěle! Jinak už aby tu vážně to jaro bylo:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen vypadají, hlavně voní! :-) Jsem si jistá, že jaro bude co nevidět tady.

   Vymazat
 2. krásny event! :) veľmi sa mi páči takéto kvetinové romantické prostredie :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě taky! Nestačila jsem tu krásu ani vstřebávat! ♥

   Vymazat
 3. Náhodou, kytičky se ti moc povedly! Já bych nezvládla ani to :D :) Celá akce vypadá úplně úžasně, už aby ten sníh roztál a bylo to takhle rozkvetlý i venku...
  www.apreschic.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ti! :-) To ano, už to chce teplo a hlavně ty barvy! :-)

   Vymazat
 4. Dobrý den, neměla byste zájem o spolupráci s naší královskou drogerií Xantea.cz? Díky, pavel@novaks.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Jéé, Yves rocher je má oblíbená kosmetická značka. Nakupuji tam jak dekorativní, tak pečující kosmetiku. I pár vůní jsem tam koupila. Musím se přiznat, že jedna mi nedávno prošla a už nevoní tak, jako dřív. Teď ji využívám jako vůni na záchod. :D Jinak Vám musím doporučit tenhle web, který upozorňuje na všechny možné slevy. Yves rocher se tam vyskytuje dost často!!

  OdpovědětVymazat

Jsem vděčná za tvůj čas, který mému blogu věnuješ čtením tohoto článku. Zastav se tu ještě na chvíli a zanech komentář, nebo mrkni na některý z dalších článků. ♥